Teambuilding

Hledáte zajímavou akci pro své obchodní partnery? Chcete netradiční zážitek pro Vás a Vaše kolegy? Zapomeňte na nudné firemní večírky! :-)
Organizujeme teambuildingové akce se zaměřením na sebeobranu, kurzy přežití a další aktivity, jako je například střelba, slaňování, seskok padákem, skialpinizmus, přežití v lese a mnoho dalších. Formou hry se naučíte něco, co Vám může být prospěšné i v běžném každodenním životě, aneb "Počítá se pouze to, co máš u sebe" - čímž myslíme hlavně vědomosti a umění, které nosíte v hlavě, to Vám totiž nikdy nikdo nevezme. Naše akce jsou vhodné pro kolektivy od 10 do cca 50 účastníků. V případě zájmu jsme schopni zorganizovat i větší akci, kterou zorganizujeme u Vás, nebo prostorech vhodných pro vybranou činnost, které zařídíme na základě Vašeho požadavku. Akce může být jednodenní, dvoudenní nebo vícedenní, dle toho co přesně na klíč chcete.

Na Vaše přání jsme schopni zorganizovat v podstatě cokoli :-)

Dopřejte svým  kolegům, zaměstnancům a obchodním partnerům zážitek, na který jen tak nezapomenou! Přijďte s námi upustit páru a naučit se bránit jako profesionál na kurz sebeobrany, nebo se naučit pohybovat v přírodě jako elitní voják na našem kurzu přežití. Naši zkušení instruktoři přizpůsobí každý kurz individuálním požadavkům Vaší firmy ;-) Přijďte utužit vztahy se svými kolegy a NAUČTE SE PŘEŽÍT!
pro rezervaci napište na mail
info@umimprezit.cz